08 Березня, 2020 р., 08:41
        Дорогі  турбівчанки!
06 Березня, 2020 р., 18:34
   Основні профілактичні індивідуальні заходи:
02 Березня, 2020 р., 14:15
   Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.
26 Лютого, 2020 р., 19:30
    Турбівська селищна рада  нагадує, що 01 січня 2020 розпочався черговий етап щорічного декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави  та місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад. Кінцевий термін подання декларацій 01 квітня 2020 року. На  вебсайті Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції розміщена інформація, яка може бути корисною при заповненні та поданні декларації суб'єктів декларування, зокрема:
19 Лютого, 2020 р., 14:10
    Хрещення Господнє один з найдавніших християнських свят, у цей день очищається душа від суєти і печалі, наповнюється вищим сенсом, світлом, добротою, любов'ю.
14 Лютого, 2020 р., 19:39
 14 лютого у світі відзначають Міжнародний день дарування книг. Свято започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.
09 Лютого, 2020 р., 18:48
      Соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні», який спрямований на підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ - компанії.
03 Лютого, 2020 р., 17:52
      В Україні у тестовому режимі запрацювала «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства. Номер телефону – 1547.
29 Січня, 2020 р., 11:30
   Законом України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках до прожиткового мінімуму.
20 Січня, 2020 р., 21:08
     Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» прийнятого Верховною радою України встановлено у 2020 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з січня 2020 року-2027 гривень, з липня -2118 гривень, з грудня – 2189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення: