03 Грудня, 2019 р., 10:05
Турбівський селищний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує турбівчан відвідати виставку робіт, виготовлених власними руками дітей з функціональними обмеженнями,  під назвою «Жити, вірити, творити», з нагоди відзначення  03 грудня 2019 року Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Виставка  розміщена з  26 листопада по 5 грудня в Турбівській міській бібліотеці для дітей   по вул. Миру 147.  До уваги відвідувачів  представлені роботи дітей, в які вони вклали свої старання, наполегливість та любов!
02 Грудня, 2019 р., 12:10
30 листопада – 01 грудня 2019 р. відбувся кубок Хмельницької області з бойового гопака. Серед багатьох шкіл з Хмельницької, Вінницької, Одеської, Чернівецької, Рівненської областей які брали участь у змаганнях, вихованці Турбівської школи бойового гопака ім. І.Кулаги вибороли друге командне місце і привезли 47 медалей, з яких  20 золотих медалей. Підготував команду до змагань тренер-викладач Сергій Коломієць. Своїми здобутками спортсмени примножили славні спортивні традиції Турбова. Бажаємо спортсменам здоров'я, натхнення до тренувань та нових перемог!
25 Листопада, 2019 р., 11:20
 Щорічно у період з 25 листопада до 10 грудня відбувається  Всеукраїнська акція „16 днів проти  насильства”.
22 Листопада, 2019 р., 13:43
 Мільйони їх,- мов колосків на ниві, було – й нема, було й нема… Що сталося – з народом українським у ті смертельні сталінські жнива?
21 Листопада, 2019 р., 10:35
     Сьогодні відзначаємо День Гідності та Свободи, ушанування революції, що змінила історію сучасної України, життя багатьох українців їхнє бачення світу і себе в ньому. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 го та восени- взимку 2014 року захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір. 21 листопада шанують пам"ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України.   Нехай ніхто не половинить, Твоїх земель не розтина,  Бо ти єдина, Україно,  Бо ти для нас усіх одна...
17 Листопада, 2019 р., 10:45
Шановні працівники аграрного сектору!
14 Листопада, 2019 р., 12:48
 Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайносвіти EdEra створено новий онлайнкурс із протидії домашньому насильству, який з 18 липня 2019 року є доступним для користувачів.
14 Листопада, 2019 р., 12:21
   14 листопада – день народження Фредеріка Бантінга, який разом із Чарльзом Бестом здійснили у жовтні 1921 р. відкриття інсуліну. Саме тому Всесвітній день боротьби з діабетом припадає на цю дату. Темою проведення цього дня у 2019 році буде – «Сім’я та діабет», а лозунгом – «Діабет: захисти свою родину».
13 Листопада, 2019 р., 15:43
  Щодо запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі.
13 Листопада, 2019 р., 15:34
     1 тисяча 409 громадян – саме стільки наших співвітчизників загинуло на пожежах в Україні з початку року. Моторошна статистика, яка уособлює в собі результат байдужого ставлення людей до власної безпеки.