загального відділу Турбівської селищної ради

____________Ігор СОЦЬ

” 12 ” травня 2021 року

Перелік питань

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень загального відділу

Турбівської селищної ради

1. Визначення термінів «звернення, скарга та пропозиція» (ст. 3 ЗУ «Про звернення громадян»).

2. Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню (ст. 8 ЗУ «Про звернення громадян»).

3. Права громадянина при розгляді заяви чи скарги (ст. 18 ЗУ «Про звернення громадян»).

4. Термін розгляду звернень громадян (ст. 20 ЗУ «Про звернення громадян»).

5. Електронна петиція, порядок її подання та розгляду (ст. 23 ЗУ «Про звернення громадян»).

6. Напишіть будь ласка статтю на сайт. Тема: Щопонеділка робоча нарада керівника.

7. Що таке резолюція? (п. 38 Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 17.01.2018 № 55).

8.  Як здійснюється погодження проєкту документа? (п. 56-66 Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 17.01.2018 № 55).

9. Відмітка про засвідчення копій документів (п. 70-75 Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 17.01.2018 № 55).

10. Документи до засідань колегіальних органів (п. 131-140 Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 17.01.2018 № 55).

11. Приймання та первинне опрацювання документів, що надходять до установи (п. 147-152 Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 17.01.2018 № 55).

12. Формування справ (п. 208-220 Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 17.01.2018 № 55).

13. Що таке публічна інформація? (ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

14. Забезпечення доступу до інформації (ст. 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

15. Публічна інформація з обмеженим доступом (ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

16. Конфіденційна інформації (ст. 7 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

17. Таємна інформація (ст. 8 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

18. Службова інформація (ст. 9 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

19. Обов’язки розпорядників інформації  (ст. 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

20. Строк розгляду запитів на інформацію (ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

21. Плата за надання інформації (ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

22. З чого складається реєстраційний індекс пропозиції, заяви, скарги (п.1 Інструкція з діловодства за зверненнями громадян № 348 від 14.04.1997р.).

23. Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію (ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

24. Право на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації (ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

25. Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації (ст. 24 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

26. Доступ до інформації про особу (ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

27. Публічна інформація у формі відкритих даних (ст. 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

28. Захист особи, яка оприлюднює інформацію (ст. 11 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

29. Розпорядники публічної інформації (ст. 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

30. Оприлюднення публічної інформації (ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).