відділу управління персоналом Турбівської селищної ради

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Турбівської селищної ради

____________Ігор СОЦЬ

” 30 ” листопада 2020 року

Перелік питань

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділу управління персоналом Турбівської селищної ради

1.Термін розгляду звернень громадян (ст.20 Закону України «Про звернення громадян»).

2. Загальні положення щодо ведення трудових книжок працівників (Інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників, затверджена наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 № 58, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 серпня 1993 року за № 110 (зі змінами)).

3. Лікарняний під час відпустки: гарантії для працівників (ч. 2 ст. 80 КЗпП України, ч. 2 ст. 11 Закону України „Про відпустки“).

4. Види відпусток (ст. 4 Закону України «Про відпустки»).

5.Строки трудового договору (ст. 23 КЗпП України).

6. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (ст. 18 Закону України «Про відпустки»).

7. Які документи необхідні для присвоєння чергового рангу посадовій особі місцевого самоврядування та що обов’язково має бути зазначено в подані?

8. З якою метою проводиться стажування для осіб, які претендують на посади посадової особи місцевого самоврядування та яким терміном?

9. Яким документом визначається зміст стажування?

10. Яким особам надається перевага під час проходження конкурсу в органах місцевого самоврядування?

11. Чи формується кадровий резерв на виборні посади в органі місцевого самоврядування?

12. Які переваги посадової особи місцевого самоврядування, зарахованої до кадрового резерву відповідної ради при просуванні по службі?

13. У якому складі утворюється конкурсна комісія для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад в ОМС?

14. Які документи подаються особами, які бажають взяти участь у конкурсі, до конкурсної комісії в відповідній раді?

15. Яка служба в органі місцевого самоврядування перевіряє подані документи, передбачені для кандидатів, на відповідність їх встановленим вимогам щодо прийняття на службу в ОМС?

16. Який термін прийняття документів з дня оголошення про проведення конкурсу?

17. Протягом якого терміну може бути оскаржене рішення конкурсної комісії відповідного органу місцевого самоврядування?

18. Якою статтею КЗпП України врегулювано питання визначення святкових і неробочих днів?

19. Неврахування святкових і неробочих днів при визначенні тривалості щорічних відпусток (ст.78-1 КЗпП України).

20. Порядок і умови надання щорічних відпусток (ст.79 КЗпП України).

21. Норма тривалості робочого часу (ст.50 КЗпП України).

22. Який основний документ підтверджує про трудову діяльність працівника?

23. Право на відпустки у разі звільнення (ст. 3 Закону України «Про відпустки»).

24. Відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами (ст. 17 Закону України «Про відпустки»).

25. Визначення терміну «персональні дані» (ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних»).

26. Визначення терміну «обробка персональних даних» (ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних»).

27. До чиєї компетенції належить затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів? (п. 5 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»)

28. Якими документами керується кадрова служба при виконанні своїх повноважень?

29. Які складові входять до заробітної плати посадової особи місцевого самоврядування?

30. Якої тривалості надається щорічна додаткова відпустка посадовим особам місцевого самоврядування, які мають стаж служби в цих органах понад 10 років?