ТОВ "Турбівський машинобудівний завод"

Підприємство  засноване в 2009 році. На даний час, маючи виробничі потужності, штат кваліфікованих спеціалістів та багаторічний досвід співпраці з зарубіжними компаніями, підприємство освоїло виробництво кранів-маніпуляторів SG-7500, які застосовується в лісозаготівельних, будівельних та інших господарствах. З 2015 року було запроваджено виготовлення сміттєзбирального і самоскидного обладнання. Підприємство також надаємо всебічну підтримку в ремонті і забезпечені запасними частинами. Всі комплектуючі гідросистеми – імпортного виробництва.

Тут можна придбати кран-маніпулятор, обладнання сміттєвоза, лісовоза встановити його і отримати повний пакет документів для реєстрації автомобіля.

Підприємство  пропонує Вашій увазі якісні та надійні крани-маніпулятори власного виробництва SG-7500 та світових лідерів-виробників таких, як концерн PALFINGER (Австрія), HIAB (Швеція), ATLAS Німеччина, концерн Atlas Weyhausen GmbH), MEILLER (Німеччина, Мюнхен), TIRRЕ та ін.

Компанія здійснює прямі поставки техніки з Німеччини, що гарантує в першу чергу якість. Завдяки стабільно налагодженим партнерським відносинам за кордоном, фірма може запропонувати своїм клієнтам стабільні поставки та помірну цінову політику!

10 причин купити кран-маніпулятор (гідроманіпулятор) :

1. Прямі поставки техніки з Німеччини - відсутність посередників і націнок.
2. Широкий асортимент: крани-маніпулятори лісові, будівельні та ін.
3. Можливість поставки кранів-маніпуляторів з Німеччини під замовлення.
4. Гарантійне обслуговування кранів-маніпуляторів.
5. Фірма забезпечує замовників відео-та фотоматеріалами про роботу кранів-маніпуляторів (відправляє на електронну адресу або через Інтернет) та інструкцією по експлуатації.
6. Монтаж гідроманіпуляторів на будь-яке вантажне шасі.
7. Можливість придбання всього комплекту (ковші, ротатори, захвати).
8. Доставка комплектуючих по всій Україні компаніями перевізниками - Нова пошта або ін.
9. Повний пакет документів для реєстрації техніки з краном-маніпулятором в ДАІ.
10. Гарантія на кран-маніпулятор - 12 місяців!

Менеджери компанії чітко і професійно нададуть Вам консультацію по маніпулятору будь-якої марки (PALFINGER, HIAB, ATLAS, MEILLER, TIRЕ).

А головне - Ви зможете випробувати кран-маніпулятор перед придбанням на випробувальному стенді!

ТОВ "Турбівський машинобудівний завод"
(основний офіс)

22513, Україна, Вінницька, смт Турбів, вул. Миру, будинок 147

+38 (096) 173 90 XX