ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗАВАЛЬНЮКА ВАСИЛЯ ВАСИЛЬОВИЧА ПРО РОБОТУ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Дата: 23.10.2020 23:26

РОЗДІЛ 10. Головне свято турбівчан     Уже традиційно 7  липня  Турбів святкує  День  міста та свято Івана Купала. Під патронатом Турбівської селищної ради, за участю  міського  будинку культури, Турбівської міської  бібліотеки  для дітей, запрошених артистів  для мешканців та гостей  нашого містечка   на мальовничому березі річки відбувається гарне свято.  Презентації  продукції підприємств та установ селища, вихованців дитячих садочків, школярів,  концертна програма за участю вихованців  міського будинку культури, виставка артстудії, виставка авторських портретів-  все сприяє створенню  позитивної атмосфери свята. Особливого шарму додають  майстер- класи з розпису імбирних пряників та виставки  робіт народних умільців.

Всім до вподоби і  артзони, підготовлені працівниками Турбівської бібліотеки для дітей,  виставки та локації для фото.

Селищний голова  Василь Завальнюк   почесними грамотами та цінними призами відзначає кращих у спорті та мистецтві.

Впродовж усього дійства турбівчан пригощаються традиційними купальськими варениками із сиром, картоплею, капустою, вишнями,  рибальською юшкою, борщем з пампушками, різними випічками, які були приготовані поварами шкіл та садочків Турбова, виставлені торгівельними закладами селища.

На радість дітворі запалюється  традиційне купальське вогнище, працюють різноманітні атракціони, надувні гірки, батути, каруселі. Кожен може поласувати солодкою ватою, попкорном, морозивом, придбати на пам'ять різноманітні сувеніри та іграшки.

Тож, нехай  наше славне містечко росте і процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній  родині, поєднуючи  всіх нас у згуртовану та небайдужу  громаду!