ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗАВАЛЬНЮКА ВАСИЛЯ ВАСИЛЬОВИЧА ПРО РОБОТУ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Дата: 23.10.2020 20:50

Фото без опису  РОЗДІЛ 6. Водопостачання та водовідведення.      Починаючи з 2015 року Турбівською селищною радою проведено величезну роботу для повернення в комунальну власність громади водоканалізаційного господарства. Майже 20 років Турбівська дільниця водо каналізаційного господарства перебувала у господарському віданні обласної ради у складі майна спільної комунальної власності територіальних громад області та Липовецького водоканалу. Із зразкового підприємства ТОВ «Екологія. Комунальне обладнання Турбівського машинобудівного заводу» за роки господарство перетворилося в руїни.  У 2019 році ми отримали збиткове підприємство з майном в аварійному стані. Сьогодні поступово ведеться робота по відновленню господарства: ремонтуються приміщення, запущено  в експлуатацію свердловину. На сьогодні   водоканалізаційне господарство із збиткового перетворилось на рентабельне.

На масиві вулиць Шевченка, Лісна збудовано нову  свердловину, виготовлено проект на будівництво водогону та,  наразі, залучаються кошти обласного фонду  та місцевого бюджету для прокладання водогону протяжністю 6,2 км., що охопить 130 будинковолодінь.  Також, Турбівською селищною радою замовлено виготовлення проектно- кошторисної документації по будівництву мереж водопостачання масиву вулиць Чкалова, Осипенко.

Фото об’єктів буде додано.